Uroczystość zakończenia roku przedszkolnego odbyła się w Sasinie na świetlicy wiejskiej. To był rok owocnej pracy. Pragniemy podziękować z tego miejsca wszystkim osobom, które pomogły nam przez cały rok ale również przy organizacji tej imprezy. Najserdeczniejsze podziękowania do pani Sołtys Justyny Orzechowskiej, która użyczyła nam sali sołeckiej z całym potrzebnym nam asortymentem, jeszcze raz bardzo dziękujemy. Wszystkim rodzicom, którzy pomagali podczas przygotowań w szczególności państwu Kindze i Szymonowi Fryc a także państwu Karolinie i Kubie Banaszek oraz Ewelinie Wilkos. Dziękujemy również panu Piotrowi Erdmann za pomoc w posprzątaniu ławek i stołów.
PE





































































































Wyświetleń dziś : 6
Wyświetleń wczoraj : 125
Zobacz ostatnie 30 dni : 3508
Wszystkich wyświetleń : 142205
Twój adres IP : 216.73.216.57