30 września obchodzony jest Dzień Chłopca i w naszej szkole także świętowaliśmy ten miły dzień. Samorząd Uczniowski wraz z Radą Rodziców przygotowali drobne upominki, które następnie przedstawicielki SU wręczały chłopcom składając przy tym najwspanialsze życzenia. Na buziach pojawiały się szczere uśmiechy zarówno na tych małych, jak i u najstarszych 🙂
AD

































Wyświetleń dziś : 13
Wyświetleń wczoraj : 23
Zobacz ostatnie 30 dni : 3335
Wszystkich wyświetleń : 142032
Twój adres IP : 216.73.217.105