21 października w klasie 3 gościła Pani Hania, która przeprowadziła profilaktyczne zajęcia z zasad oraz udzielania pierwszej pomocy. Nasi uczniowie „na żywo” mieli okazję zobaczyć prawidłowo przeprowadzoną resuscytację, dowiedzieli się jak unieruchomić złamaną koniczynę a także jak prawidłowo założyć kołnierz usztywniający. Zajęcia były bardzo ciekawe, atrakcyjne i spędzone w miłej atmosferze. Bardzo dziękujemy Pani Haniu!


















Wyświetleń dziś : 52
Wyświetleń wczoraj : 23
Zobacz ostatnie 30 dni : 3374
Wszystkich wyświetleń : 142071
Twój adres IP : 216.73.216.169