20.05 nasze grupy, przedszkolna i grupa zerówkowa, obchodziły jedno z najważniejszych świąt w naszym kalendarzu „Dzień rodziny”. Dzieci przygotowały akademię z tej okazji, a później wraz z rodzicami wykonały pamiątkową pracę plastyczną. Przy słodkim poczęstunku, kawie i napojach doskonale się bawili. Panie nauczycielki pragną gorąco podziękować wszystkim, którzy pomogli nam przygotować tą uroczystość:
– rodzicom
– sołtys Sasina p. Justynie Orzechowskiej za udostępnienie sali
– p. Kindze Fryc za przygotowanie tych niezwykłych i smacznych tortów
PE




















































































































































Wyświetleń dziś : 15
Wyświetleń wczoraj : 78
Zobacz ostatnie 30 dni : 5035
Wszystkich wyświetleń : 141742
Twój adres IP : 18.97.9.174