30 września obchodzony jest Dzień Chłopca i w naszej szkole także świętowaliśmy ten miły dzień. Samorząd Uczniowski wraz z Radą Rodziców przygotowali drobne upominki, które następnie przedstawicielki SU wręczały chłopcom składając przy tym najwspanialsze życzenia. Na buziach pojawiały się szczere uśmiechy zarówno na tych małych, jak i u najstarszych 🙂
AD

































Wyświetleń dziś : 15
Wyświetleń wczoraj : 78
Zobacz ostatnie 30 dni : 5035
Wszystkich wyświetleń : 141742
Twój adres IP : 18.97.9.174