W piątek 9 stycznia chętni uczniowie z klas I- IV naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskim konkursie przedmiotowym z matematyki „FENEK”. Konkurs był doskonałą okazją do sprawdzenia swoich umiejętności matematycznych, logicznego myślenia oraz zastosowania wiedzy w praktyce. Uczniowie z dużym zaangażowaniem i skupieniem rozwiązywali przygotowane zadania, wykazując się wytrwałością oraz samodzielnością. Po zakończeniu konkursu wszystkie testy zostały wysłane do organizatorów, gdzie zostaną ocenione zgodnie z ogólnopolskimi kryteriami.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom odwagi i chęci podjęcia matematycznego wyzwania. Trzymamy kciuki za jak najlepsze wyniki i z niecierpliwością czekamy na ogłoszenie rezultatów.
NJ,MG











Wyświetleń dziś : 15
Wyświetleń wczoraj : 78
Zobacz ostatnie 30 dni : 5035
Wszystkich wyświetleń : 141742
Twój adres IP : 18.97.9.174