W czwartek 20 listopada uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Gminnej Olimpiadzie Wiedzy „Moja Niepodległa” w Choczewie. Dwóch uczniów – Karolina Czarnowska i Paweł Smolarek – zajęli ex aequo drugie miejsce. Nagrody za udział i przygotowania do konkursu otrzymali także: Angelika Adamowicz, Zofia Fornalik, Dagmara Owczarzak i Marcel Łuc. Zwycięzcom gratulujemy!
TW








Wyświetleń dziś : 15
Wyświetleń wczoraj : 78
Zobacz ostatnie 30 dni : 5035
Wszystkich wyświetleń : 141742
Twój adres IP : 18.97.9.174