Dzisiaj w naszej szkole odbyła się piękna uroczystość pasowania na „Zerówkowicza”. Dzieci zaprezentowały się w występach artystycznych: recytowały wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły a na koniec pięknie ślubowały być grzecznym, uczynnym, chętnym do nauki i zabawy Zerówkowiczem. Po złożeniu ślubowania Pani Dyrektor za pomocą ” ołówka ” dokonała pasowania na zerówkowicza a następnie dzieci otrzymały prezenty od Rady Rodziców. Gratulujemy naszym młodszym dzieciom.
M.G.



























































Wyświetleń dziś : 47
Wyświetleń wczoraj : 23
Zobacz ostatnie 30 dni : 3369
Wszystkich wyświetleń : 142066
Twój adres IP : 216.73.216.169