W dniu 23.05.2022r. odbył się Szkolny Wiosenny Konkurs Recytatorski pod hasłem „Wiosno, ach to Ty…”
Konkurs skierowany był do przedszkolaków i zerówkowiczów z naszej szkoły . W konkursie wzięło udział 9 dzieci.
Komisja wyłoniła zwycięzców w kategorii Przedszkole oraz Zerówka, a zatem:
Przedszkole:
I miejsce – Michalina Wittbrodt
II miejsce – Natasza Reinhold
III miejsce – Paulina Milczarek
Wyróżnienie – Hanna Ciaciak
Zerówka:
I miejsce – Kajetan Wędka
II miejsce – Inga Zielonki
III miejsce – Zofia Głowacka
Wyróżnienie – Igor Łuc oraz Miłosz Pliński

Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w konkursie w przyszłym roku.




Wyświetleń dziś : 52
Wyświetleń wczoraj : 23
Zobacz ostatnie 30 dni : 3374
Wszystkich wyświetleń : 142071
Twój adres IP : 216.73.216.169