Dnia 29.10 uczniowie ZSP w Ciekocinie odwiedzili cmentarze w Sasinie i Ciekocinie, aby uczcić pamięć byłych pracowników naszej szkoły, którzy odeszli.
Złożyli kwiaty i zapalili znicze na ich grobach, wyrażając w ten sposób swoją wdzięczność za pracę i poświęcenie dla szkoły. To piękny gest, który pokazuje, że pamięć o nich jest żywa.
IM
















Wyświetleń dziś : 33
Wyświetleń wczoraj : 23
Zobacz ostatnie 30 dni : 3355
Wszystkich wyświetleń : 142052
Twój adres IP : 216.73.216.169