Dnia 29.10 uczniowie ZSP w Ciekocinie odwiedzili cmentarze w Sasinie i Ciekocinie, aby uczcić pamięć byłych pracowników naszej szkoły, którzy odeszli.
Złożyli kwiaty i zapalili znicze na ich grobach, wyrażając w ten sposób swoją wdzięczność za pracę i poświęcenie dla szkoły. To piękny gest, który pokazuje, że pamięć o nich jest żywa.
IM















Wyświetleń dziś : 26
Wyświetleń wczoraj : 23
Zobacz ostatnie 30 dni : 3348
Wszystkich wyświetleń : 142045
Twój adres IP : 216.73.216.169