Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ciekocinie

Zakończenie roku przedszkolnego – Wypływamy na szerokie wody…

Uroczystość zakończenia roku przedszkolnego odbyła się w Sasinie na świetlicy wiejskiej. To był rok owocnej pracy. Pragniemy podziękować z tego miejsca wszystkim osobom, które pomogły nam przez cały rok ale również przy organizacji tej imprezy. Najserdeczniejsze podziękowania do pani Sołtys Justyny Orzechowskiej, która użyczyła nam sali sołeckiej z całym potrzebnym nam asortymentem, jeszcze raz bardzo dziękujemy. Wszystkim rodzicom, którzy pomagali podczas przygotowań w szczególności państwu Kindze i Szymonowi Fryc a także państwu Karolinie i Kubie Banaszek oraz Ewelinie Wilkos. Dziękujemy również panu Piotrowi Erdmann za pomoc w posprzątaniu ławek i stołów.

PE

Skip to content